Nyelvek

Budapest IX. kerület MILLPARK Irodaházban található multinacionális cég recepciójára keresünk 2018. szeptember havi kezdéssel, versenyképes bérezéssel egy fő angol nyelven erős társalgási szinten beszélő kolléganőt vagy kollégát recepciós feladatok ellátására napi nyolc órás munkarendbe.

Recepciós tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok :

  • vendégek fogadás, érkeztetése
  • belépőkártyák, vendégkártyák, érkező telefonhívások kezelése
  • teremfoglalások intézése
  • angol nyelven történő felvilágosítás
  • egyéb klasszikus recepciós feladatok ellátása

Fényképes önéletrajzokat az alábbi űrlapon keresztül várjuk!

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Biztonsági szolgálat a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára