Languages

Építésvezető:

Munkavégzés helye: Országos

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Elvárások:

  • min. 2 év szakmai tapasztalat
  • Szakmai felső- vagy középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • FMV jogosultság
  • Budapesti vagy környéki lakóhely

Feladatok:

  • kivitelezési folyamatok irányítása, ellenőrzése
  • alvállalkozók irányítása
  • műszaki egyeztetéseken, tárgyalásokon, felméréseken való részvétel
  • adminisztrációs feladatok ellátása a munkaterületen (anyag átvétel és nyilvántartás, szállítólevelek ellenőrzése és leigazolása, építési napló vezetése)
  • anyagbeszerzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Jelentkezni az alábbi űrlapon keresztül lehet, önéletrajzodat lefotózva is feltöltheted!

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Építőipar a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára