Languages

Építésvezető:

Munkavégzés helye: Országos

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Elvárások:

  • min. 2 év szakmai tapasztalat
  • Szakmai felső- vagy középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • FMV jogosultság
  • Budapesti vagy környéki lakóhely

Feladatok:

  • kivitelezési folyamatok irányítása, ellenőrzése
  • alvállalkozók irányítása
  • műszaki egyeztetéseken, tárgyalásokon, felméréseken való részvétel
  • adminisztrációs feladatok ellátása a munkaterületen (anyag átvétel és nyilvántartás, szállítólevelek ellenőrzése és leigazolása, építési napló vezetése)
  • anyagbeszerzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Jelentkezésedre 48 órán belül válaszolunk.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Építőipar a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára