Nyelvek

Kertész csoportvezető kollégát keresünk Budapest X.kerület-i munkavégzésre, állandó nappalos 8 órás teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Kertész csoportvezető kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba Budapest X.kerület-i munkavégzésre, állandó nappalos 8 órás teljes munkaidős foglakoztatás keretében.

A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  1. Adminisztrációs feladatok ellátása a munkaterületen (anyagátvétel és nyilvántartás, szállítólevelek ellenőrzése és leigazolása, építési napló vezetése)
  2. Alapvető kertészeti munkák (pl. fűnyírás)
  3. Alvállalkozók irányítása
  4. Burkolt és zöld felületek gyomtalanítása
  5. Cserje és virágágyak gyommentesítése
  6. Elvégzett munkájuk ellenőrzése, átvétele
  7. Fák, cserjék, évelők, egynyáriak ápolása (metszés, ültetés, locsolás, növényvédelem, stb.)
  8. Gyepfelület fenntartása (nyírás, szellőztetés, tápanyag utánpótlás, stb.)
  9. Hóeltakarítás, síkosságmentesítés
  10. Megfelelő kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal, műszakis kollégákkal
  11. Megrendelővel való folyamatos kapcsolattartás, vevőelégedettség mérés, stb.
  12. Projektek előkészítése
  13. Udvari zöld területek, parkolók rendben tartása
  14. Zöld felületeken gépi fűnyírás, kézi kaszálás, kaszálék gyűjtése
  15. Öntözőrendszer működésének ellenőrzése, szórófejek szórásképének beállítása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  1. B kategóriás jogosítvány
  2. Csapatszellem
  3. Elhivatottság
  4. Erős fizikum
  5. Hasonló területen szerzett gyakorlat
  6. Határozott fellépés
  7. Jó fizikai állapot
  8. Jó problémamegoldó képesség
  9. Jó szervező és kommunikációs képesség
  10. Kreatív gondolkodás
  11. Megbízhatóság
  12. Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  13. Precizitás
  14. Targoncavezetői jogosítvány
  15. Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  1. Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  1. Elegáns, igényes munkaruha
  2. Hosszútávú munkalehetőség
  3. Versenyképes bérezés
  4. Önálló, felelősségteljes munka
  5. Útiköltség térítés

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezni e-mailben a(z) allas.kulterulet@janosikkft.hu címen.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Külterület-gondozás a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára