Languages

Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye:        Miskolc

Foglalkoztatás jellege:    Teljes munkaidő

Elvárások:

  • Min. 2 év szakmai tapasztalat
  • Szakmai felső- vagy középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, Terc King program ismerete, tervező programok ismerete

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Miskolci vagy környéki lakóhely

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladok ellátása (levelezés, megrendelés, teljesítés igazolások kiállítása és iktatása, szerződések előkészítése, átadási dokumentációk összeállítása)
  • Költségvetések készítése, árazások-, ártükrök készítése
  • Pályázati anyagok műszaki előkészítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését Önéletrajzát és Szakmai referencia anyagát, bérigénnyel az alábbi űrlapon keresztül várjuk.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Építőipar a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára