Languages

JÁNOSIK ÉS TÁRSAI KFT miskolci és a budapesti központba üzemeltetési ágazatához keres munkatársakat új projekthez, azonnali kezdéssel.

Műszaki menedzser / Facility Manager

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • építmények üzemeltetésére, karbantartására, felújítására vonatkozó generál ajánlatok kidolgozása,
    • új alvállalkozók felkutatása, kiválasztása
    • tervdokumentáció felülvizsgálata, költségvetés (TERC programmal) összeállítása
    • elszámolások előkészítése és a teljesítés igazolások összeállítása
    • beszerzések koordinálása, az alvállalkozók és a beszállítók versenyeztetése, valamint a kapcsolódó szerződések előkészítése
    • kapcsolattartás a tervező, a műszaki ellenőr és az alvállalkozók képviselőivel
    • kivitelezési munka helyszíni ellenőrzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • szakirányú felsőfokú végzettség (építész / gépész / villamos)
    • legalább 5 év szakmai tapasztalat
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • elhivatottság/motiváltság
    • kitartás/koncentrálóképesség
    • problémamegoldó képesség
    • felelősségtudat
    • jó kommunikációs készség/határozott fellépés
    • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes bérezés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Egyéb juttatások: mobiltelefon,szakmai tréningek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Önéletrajz

Nettó fizetési igényét a pályázatában kérjük feltüntetni.

uzemeltetes@janosikkft.hu

Jelentkezésedre 48 órán belül válaszolunk.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Ingatlanüzemeltetés a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára