Nyelvek

1 fő budapesti lakos, hölgy személyében, Magyarország egész területére, nagy takarító csapatba, munkájára igényes, változó munkavégzési helyszín és változó munkarend vállalásával (hétvégi munkavégzés is) beosztás előre megadott kollégát keresünk Budapest IV.kerületi munkavégzésre, több műszakos beosztásra 8 órás teljes munkaidős foglalkoztatásra.

A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  1. Burkolt felületek takarítása
  2. Fertőtlenítő takarítás
  3. Ipari csarnokok takarítása
  4. Irodák, teakonyhák, mosdók, közös terek takarítása
  5. Takarítás egészségügyi létesítményben
  6. Takarítás áruházi területen, eladóterekben

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  1. Csapatszellem
  2. Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  1. Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  1. Elegáns, igényes munkaruha
  2. Önálló, felelősségteljes munka

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezni telefonon munkaidőben (9-16 óra között) a(z) 0630/644-8182 telefonszámon.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím).

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Takarítás a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára