Languages

Paksi területre érvényes vagyonőri igazolvánnyal vagyonőröket keresünk

Helység: Paks

Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy – és vagyonőr

Társaságunk október 1. kezdéssel Paksi területre érvényes vagyonőri igazolvánnyal, erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkező személy – és vagyonőröket keres 24 órás munkarendbe, kiemelt bérezéssel, hosszútávra recepciós és őrszolgálati feladatok ellátására.
Egyéni vállalkozók jelentkezését is várjuk.

Jelentkezésedre 48 órán belül válaszolunk.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Biztonsági szolgálat a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára