Nyelvek

Takarítási csoprtvezető kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba bajai munkavégzésre, 4 órás részmunkaidős foglakoztatás keretében.

Alapvető feladatok:

Takarítási feladatok szervezése, koordinálása, adminisztrációs feladatok elvégzése, kapcsolattartás megrendelőkkel, és a vezetőkkel.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Feddhetetlen erkölcsi múlt
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérek, és juttatások
  • Önálló, felelősségteljes munka

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezéséhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát az alábbi űrlapon keresztül.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Takarítás a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára