Nyelvek

Nagy takarító csapatba, munkájára igényes, változó munkavégzési helyszín vállalásával kollégát keresünk budapesti munkavégzésre, (beosztás előre megadott) teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Alapvető feladatok:

  1. Burkolt felületek takarítása
  2. Fertőtlenítő takarítás
  3. Gépi takarítás
  4. Ipari csarnokok takarítása
  5. Irodák, teakonyhák, mosdók, közös terek takarítása
  6. Közös helyiségek, mosdók takarítása
  7. Takarítás egészségügyi létesítményben
  8. Takarítás áruházi területen, eladóterekben
  9. ablakmosás

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  1. Feddhetetlen erkölcsi múlt
  2. Rugalmasság

Előnyt jelent:

  1. Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  1. Elegáns, igényes munkaruha
  2. Felelősségteljes munka
  3. Fiatalos csapatszellem
  4. Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezni telefonon munkaidőben (9-16 óra között) és hétvégén is a(z) 0630396-3307 telefonszámon.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím).

Hiba történt!
Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
Sikeres üzenetküldés!
Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

Takarítás a Jánosiknál

Referenciák

Tovább az ágazat oldalára