Nyelvek

Budapest és környékén, nagytakarító csapatba keresünk új kollégát, munkavégzés helyszínére való szállítással a találkozó központi helyen (Örs vezér tere), heti 2 pihenőnap ami nem feltétlenül hétvégére esik, fiatalos, vidám, összetartó csapatba való munka kollégát keresünk budapesi munkavégzésre, előre megadott beosztás szerint, 8 órás teljes munkaidős foglalkoztatásra.

A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  1. Burkolt felületek takarítása
  2. Fertőtlenítő takarítás
  3. Gépi takarítás
  4. Ipari csarnokok takarítása
  5. Ipari padlók, kerámia burkolatok gépi takarítása
  6. Irodák, teakonyhák, mosdók, közös terek takarítása
  7. Takarítás egészségügyi létesítményben
  8. Takarítás áruházi területen, eladóterekben
  9. Vizsgálók, közös helyiségek takarítása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  1. Munkaalkalmassági megfelelés

Előnyt jelent:

  1. Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  1. Hosszútávú munkalehetőség
  2. Korrekt, versenyképes jövedelem

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezni telefonon munkaidőben (9-16 óra között) a(z) 0630/396-3307 telefonszámon.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím).

Hiba történt!
Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
Sikeres üzenetküldés!
Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

Takarítás a Jánosiknál

Referenciák

Tovább az ágazat oldalára