Nyelvek

Iroda, közös területek, mosdók takarítására kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba Budapest X.kerületi munkavégzésre, állandó éjszakás 22:00 – 06:00 foglakoztatás keretében.
A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  • Iroda, közös területek, öltözők, mosdók takarítása

Elvárt iskolai végzettség: Általános iskolai végzettség
A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Munkaalkalmassági megfelelés

Előnyt jelent:

  • Gyógyszergyári területen lévő takarítási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés
Jelentkezni telefonon munkaidőben (9-16 óra között) a(z) 06706047226telefonszámon, e-mailben a(z) b.tunde70@yahoo.hu címen.
Jelentkezéséhez kérjük csatolja elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím).

Hiba történt!
Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
Sikeres üzenetküldés!
Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

Takarítás a Jánosiknál

Referenciák

Tovább az ágazat oldalára