Nyelvek

Területi vezető – Külterület gondozás kollégát keresünk Budapest IV.kerület-i munkavégzésre, állandó nappalos 8 órás teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Területi vezető – Külterület gondozás kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba Budapest IV.kerület-i munkavégzésre, állandó nappalos 8 órás teljes munkaidős foglakoztatás keretében.

A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  1. Alvállalkozók irányítása
  2. Anyagbeszerzés
  3. Az alvállalkozók és a beszállítók árajánlatainak bekérése adott projekthez
  4. Bejelentési- javítási- ellenőrzési folyamatban részvétel
  5. Elszámolások előkészítése és a teljesítés igazolások összeállítása, beszerzések koordinálása
  6. Elvégzett munkájuk ellenőrzése, átvétele
  7. Hóeltakarítás, síkosságmentesítés
  8. Kivitelezési folymatok irányítása, ellenőrzése
  9. Megrendelővel való folyamatos kapcsolattartás, vevőelégedettség mérés, stb.
  10. Műszaki egyeztetéseken, tárgyalásokon, felméréseken való részvétel
  11. Projektek előkészítése
  12. Új alvállalkozók felkutatása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  1. B kategóriás jogosítvány
  2. Csapatszellem
  3. Elhivatottság
  4. Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)
  5. Hasonló területen szerzett gyakorlat
  6. Határozott fellépés
  7. Jó fizikai állapot
  8. Jó megjelenés
  9. Jó problémamegoldó képesség
  10. Jó szervező és kommunikációs képesség
  11. Kreatív gondolkodás
  12. Megbízhatóság
  13. Minimum 4 év szakmai tapasztalat
  14. Motiváltság
  15. Nyitott kommunikatív személyiség
  16. Precizitás
  17. Rugalmasság
  18. Terhelhetőség
  19. Kertészmérnök vagy agrármérnök végzettség

Előnyt jelent:

  1. Biztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  1. Fiatalos csapatszellem
  2. Hosszútávú munkalehetőség
  3. Mobiltelefon
  4. Versenyképes bérezés
  5. Önálló, felelősségteljes munka

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezni e-mailben a(z) allas.kuletrulet@janosikkft.hu címen.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Külterület-gondozás a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára