Nyelvek

A Jánosik és Társai Kft. budapesti munkaterületre, VÍZVEZETÉK SZERELŐ KARBANTARTÓ munkakörbe kollégát keres.

Főbb feladatok, munkák:

A társaságunk által üzemeltetett Budapest, IX. kerületi irodaépület üzemeltetési-, javítási-, karbantartási feladatai ellátására keresünk új munkavállalót.

Feladatok:

– az épület karbantartási tervében szereplő szakági karbantartási munkák elvégzésében közreműködés

– a szakági javítási- és hibaelhárítási munkák elvégzése

– együttműködés az irodaépület üzemeltetésvezetőjével

– alkalmanként bútormozgatási feladatok épületen belül (az épületben lift van)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Vízvezeték szerelő
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Szükséges tapasztalat, elvárások:

  • 1 év épületkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • büntetlen előélet

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

A fényképes önéletrajzokat a allas.uzemeltetes@janosikkft.hu címre várjuk.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Ingatlanüzemeltetés a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára