Nyelvek

Áruházi területre takarító kollégát keresünk szombathelyi munkavégzésre, 2 műszakos munkarend (nappal és délután) 8 órás teljes munkaidős foglalkoztatásra.

A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  1. Közös helyiségek, mosdók takarítása
  2. Takarítás áruházi területen, eladóterekben

Elvárt iskolai végzettség: Általános iskolai végzettség

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  1. Munkaalkalmassági megfelelés

Előnyt jelent:

  1. Áruház takarításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  1. Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés

Jelentkezni telefonon munkaidőben (9-16 óra között) a(z) 06309427753 telefonszámon.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím).

Hiba történt!
Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
Sikeres üzenetküldés!
Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

Takarítás a Jánosiknál

Referenciák

Tovább az ágazat oldalára