Nyelvek

Üzemeltető karbantartó munkakör

Multinacionális vállalat miskolci telephelyére keresünk alkalmazotti munkaviszonyba
üzemeltető, karbantartó munkakörbe munkatársakat folyamatos munkarendbe.

Feladatok
A Gyár területén található gépészeti berendezések üzemeltetése karbantartása, javítása
(légkezelő berendezések, vízkezelő berendezések, gőzrendszerek, desztillálók, préslevegő
előállítók és hálózatok, hűtési és fűtési rendszerek, hő termelő berendezések)
 Épület felügyeleti rendszer kezelése, hibák elemzése
 Ellenőrző, megelőző karbantartási feladatok elvégzése; hibakeresés és hibaelhárítás
 Kivitelezők munkájának segítése
 Munkához kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása dokumentálása elektronikus
rendszeren

Elvárások
 Szeress javítani, barkácsolni
 Önálló munkavégzés és csapatmunka
 Karbantartási szempontból úgy nézz a gyárra, mint a saját otthonodra
 Legyen fontos számodra a rendezettség és az átláthatóság, nyomon követhetőség
 Gépszerelő, villanyszerelő, klímaszerelő, kazánkezelői végzettségek előnyben
 Számítógépes rendszerek ismerete, programok kezelése (SAP, office)

Amit kínálunk

 Kulturált igényes munkakörnyezet
 Munkába járás támogatása a törvényi keretek között
 Versenyképes bérezés
 Szakmai fejlődési lehetőség
 Képzések támogatása

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    Hiba történt!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Sikeres üzenetküldés!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Ingatlanüzemeltetés a Jánosiknál

    Referenciák

    Tovább az ágazat oldalára