Languages

Sorry, this entry is only available in Hungarian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Területi vezető, egészségügyi, takarítási területre kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba soproni munkavégzésre, állandó nappalos készenléti jellegű munkavégzés foglakoztatás keretében.
A Jánosik és Társai Kft. több, mint 3000 munkavállaló számára nyújt biztos megélhetést és versenyképes jövedelmet az ország több mint 300 településén.

Alapvető feladatok:

  • Kapcsolattartás a megrendelővel, csoportvezetők munkájának koordinálása, műszakbeosztások elkészítése, ellenőrzések, egyéb adminisztratív feladatok

Elvárt iskolai végzettség: Középfokú / Technikus végzettség
A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatszellem
  • Egészségügyi kiskönyv
  • Elhivatottság
  • Feddhetetlen erkölcsi múlt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Hajnali, vagy esti munkabeosztás vállalása
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes munka

Munkavégzés kezdete: Azonnali kezdés
Jelentkezni e-mailben a(z) zsemlye.laszlo@janosikkft.hu címen.
Jelentkezéséhez kérjük csatolja elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím), szakmai önéletrajzát, motivációs levelét.

Csatolja önéletrajzát
Önéletrajz hozzáadása

Kizárólag doc, docx, pdf, jpg vagy png dokumentumokat tölthet fel, illetve nem lehetnek nagyobbak, mint 8 MB.

    An error occurred!
    Elnézést, de hiba történt! Kérjük próbálja újra később.
    Successful messaging!
    Kapcsolattartónk hamarosan felkeresi Önt!

    Cleaning services a Jánosiknál

    References

    Go to the side of the industry